14 березня 2024 року, проректор з наукової роботи ДПУ - Смірнова Олександра Миколаївна, приєдналася до міжнародного заходу, організованого Бюром економічної безпеки України.

Захід був спрямований на розгляд наступних питань у сфері фінансової діяльності:

• бачення та повноваження БЕБ щодо боротьби з фінансовими злочинами;
  • виклики, з якими стикається БЕБ при виконанні своїх повноважень (правові, оперативні, інституційні тощо);
  • наявний на сьогоднішній день досвід міжвідомчої співпраці.

Захід проходив сесійно з 11 по 14 березня. Під час сесії 14 березня, Брюс та Емма (керівники програми TIWB-CI, ОЕСР) модерували дискусію, під час якої учасники змогли ознайомитися з переліком рекомендацій плану дій та запропонувати подальші зміни

Олександра Миколаївна на зустрічі представила Державний податковий університет та активно взяла участь у дискусіях та обговореннях питань, пов'язаних з визначенням пріоритетних дій та розробкою оперативного робочого плану для виконання рекомендацій. Під час сесій проректорка долучилася до визначення важливих кроків, спрямованих на ефективне впровадження податкових стандартів у міжнародному контексті.

Цей захід став важливою платформою для обміну досвідом та розробки стратегій співпраці між учасниками різних органів та інституцій у боротьбі з фінансовими злочинами та уникненням податкових шахрайств.

Участь проректора ДПУ свідчить про активну роль представників Університету в різноманітних ініціативах щодо представництва ДПУ на різних заходах, підвищення кваліфікації, обміну знаннями та розвитку міжнародних стандартів у різних сферах.