У середу, 29 травня, в Державному податковому університеті відбулася остання  зустріч Speaking Club у цьому навчальному році, тема зустрічі: «Sport».

Зустріч розпочалася з того, що учасники переглядали відео, яке нагадало про важливість спорту в житті кожної людини, а також поділилися своїми улюбленими видами спорту та розповіли про власний спортивний досвід.

Обговорення торкнулося також теми популярних спортивних подій, таких як Олімпійські ігри та чемпіонати світу з футболу, останні спортивні новини. Учасники розповіли про своїх улюблених спортсменів та за які команди вони вболівають.

Зустріч завершилася розмовою про важливості спорту в повсякденному житті. Учасники погодилися, що спорт не лише покращує фізичне здоров'я, але й сприяє розвитку дисципліни, командної роботи та позитивного настрою.

Цей Speaking Club став чудовим завершенням навчального року, надавши студентам можливість покращити свої навички англійської мови та дізнатися більше про захоплення одне одного.

Очікуємо на нові цікаві зустрічі в наступному навчальному році, тому слідкуйте за новинами Speaking Club на сайті Державного податкового університету!