Сьогодні, 10 квітня, пройшла перша зустріч Speaking Club за ініціативи відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету.

Перша зустріч зібрала студентів-учасників у захоплюючій дискусії про зарубіжні країни, регіони та культури. Перший обмін думками та ідеями пройшов під керівництвом модератора зустрічі, а саме начальниці відділу міжнародних зв'язків -  Зайцевої Наталії Михайлівни.

Учасники клубу активно обговорювали різноманітні аспекти культур, традицій та особливостей країн з усього світу, ділилися своїми враженнями від подорожей, слухали цікаві факти про різні країни та вчилися розуміти та поважати культурне різноманіття.

Під час зустрічі учасники встигли обговорити декілька країн та їх культури, а саме: Іспанію, Болгарію, Німеччину та Японію.

"Це була чудова можливість для нас поглибити свої знання про різні культури та розвинути навички спілкування англійською мовою", - сказала одна з учасниць.

Тому з радістю чекаємо вас на наступній зустрічі, щоб ви використати годину свого часу корисно та цікаво!