Запрошуємо Вас взяти участь онлайн у Тренінгу викладачів «Освіти миру HWPL».

Організатор: Глобальна філія 1 міжнародної організації за мир HWPL

Одним із партнерів заходу є Державний податковий університет.

Тренінг відбудеться з метою поглиблення знань з навчальної програми уроків миру HWPL, тренування навиків адаптації програми для різних вікових груп здобувачів освіти, а також представлення передового досвіду проведення навчання миру HWPL в Україні. Тренінг має мету об’єднати зусилля представників сфери освіти для розвитку освіти у стані війни відповідно до викликів сьогодення.

Тренінг підготований на основі підручника з освіти миру HWPL для школярів, крім того, заплановано декілька спеціальних лекцій за підручником для студентів. Учасникам буде надано підручник українською мовою та підручник для студентів англійською мовою.

Взяти участь в тренінгу можуть представники всіх ланок освіти (дошкільні заклади освіти, початкова, основна та старша школа, заклади вищої освіти).

Після проходження тренінгу (присутність на лекціях та виконання завдань: мінімум на 90%) учасники зможуть отримати Сертифікат викладача «Освіти миру HWPL». Викладачі миру HWPL мають можливість брати участь в онлайн та офлайн міжнародних семінарах і конференціях з освіти миру.

Міжнародна громадська організація за мир HWPL («Небесна культура, мир у всьому світі і відновлення світла») була створена з метою припинення війн та досягнення миру у всьому світі, зареєстрована у Сеулі, Південна Корея, при Департаменті глобальних комунікацій та ЕКОСОР ООН, сьогодні здійснює миротворчу роботу у 170 країнах. Станом на травень 2023 року уроки освітньої програми миру HWPL проходять в 90 країнах світу.

Результати заходу будуть представлені на міжнародному рівні, щоб консолідувати світові зусилля для підтримки України у подоланні війни та відновленні територіальної цілісності України.

Для участі у тренінгу просимо зареєструватися до 23 листопада, заповнивши гугл форму.

Посилання на підключення до ZOOM конференції буде надіслано на Вашу електронну пошту після реєстрації.

Детальніше ознайомитися з партнерами заходу можна за посиланням.