20 вересня 2024 р. в Лондоні розпочне свою роботу Англомовний юридичний форум «Перспективи України». Запрошуємо викладачів та здобувачів вищої освіти Державного податкового університету долучитись до роботи форуму.

Питання які будуть обговорюватися на форумі:

• реформи законодавства,
  • виконання плану імплементації законодавства до вимог ЄС,
  • практика санкційної політики,
  • стан Верховенства права в Україні,
  • практика міжнародних спорів в контексті України.

Серед учасників форуму, зокрема, будуть:

• Денис Маслов (Голова комітету Верховної Ради України з правової політики, народний депутат України).
  • Олег Підцерковний (головний науковий консультант проекту Nazovni, д.ю.н. Завідувач кафедри Господарського права і процесу НУ «Одеська юридична академія», член науково-консультативної ради при Верховному суді, член президії Міжнародного комерційного арбітражного суду).
  • Олександр Бондарчук (Голова Національної асоціації арбітражних керуючих України, адвокат).
  • Олександр Черних (Офіційний представник Національної асоціації адвокатів України в Сполученому Королівстві, адвокат).

Приєднатися до перегляду можна після реєстрації.