18 та 19 квітня професор кафедри обліку та консалтингу Державного податкового університету - Метелиця Володимир Михайлович взяв участь у форумі "Philip Schwartz and Inspireurope Stakeholder Forum 2024" (Берлін, ФРН) в рамках програми MSCA4Ukraine.

Мета форуму - надання та зміцнення мережевих можливостей для дослідників із групи ризику та всіх тих, хто підтримує їх на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

Особливу увагу на форумі приділено інформаційним сесіям щодо розвитку кар'єрних перспектив у академічних колах та за їх межами. На форумі виступили європейські політики, представники неурядових організацій, викладачі вищих навчальних закладів Європи.

Значна увага була приділена питанням налагодженню взаємозв'язків в межах національних наукових діаспор. За результатами форуму В. Метелиця розпочав спільну роботу з колегами зі Шведського університету сільськогосподарських наук (SLU, Швеція) в частині застосування методу дискретного вибору для опитування респондентів.