Ми раді поділитися з вами захоплюючими новинами про останню подію, яка відбулася минулого тижня. 14 вересня пройшла онлайн-зустріч, в якій взяли участь професор Університету Алабами, проректор з наукової роботи ДПУ Олександра Смірнова та начальник відділу міжнародних зв'язків ДПУ Олексій Кононець.

Темою цієї зустрічі було співробітництво між ДПУ і Державним Університетом Алабами (Alabama State University). Однією з центральних подій нашої зустрічі була фото-виставка, яку провів Стівен Хамфріс в Університеті Алабами. Ця виставка віддано присвячена героїчним подіям Ірпіня та України під час відсічі російського агресора. У відповідь на цю ініціативу в нашому університеті розпочинається підготовка інсталяції, що присвячена подіям, що відбувались на території університету під час окупації. І що найважливіше, що цю виставку також буде представлено дистанційно в Університеті Алабами.

Зустріч принесла нам не тільки цінні враження, але і конкретні рішення. Захід допоміг вирішити, що обидва університети будуть проводити гостьові лекції для студентів і викладачів. Стівен Хамфріс виступить перед нашими студентами з лекціями на тему антикорупції.

А також, з посиленням нашої співпраці ми запропонували розпочати спільний грантовий проект з Університетом Алабами, спрямований на боротьбу з корупцією.

Поруч із цим, ми висунули пропозицію щодо проведення віртуальної фото виставки в Університеті Алабами, де, під час якої, будемо залучати американських донорів до наших спільних зусиль щодо відбудови та модернізації Державного податкового університету. Ця ініціатива важлива для нас і відкриває нові можливості для розвитку та покращення якості освіти.

Ми переконані, що ця співпраця створить унікальні можливості для наших студентів і викладачів!