9 жовтня 2024 року кафедрою іноземних мов для студентів спеціальності 035 «Філологія» та всіх бажаючих  було організовано гостьову лекцію на тему: «Living Abroad: Expectations and Reality» з радником команди підтримки українців в Шотландії Единбурзької міської ради, кандидатом педагогічних наук, доцентом Інною Флемінг.

Що перше приходить на думку, коли Вас запитують, що Ви знаєте про життя у Великій Британії? Похмура погода, англійська стриманість і консервативність, любов до традицій, чай з молоком та вівсянка на сніданок. Сьогодні під час лекції студенти спробували розібратись, що з цих стереотипів правда та як взагалі влаштовано життя в Британії, адже чимало українців з початку повномасштабного вторгнення знайшли прихисток саме у цій країні.

Під час онлайн зустрічі лектор представила здобувачам лекцію про країну непорушних традицій і сучасних поглядів на життя. Студенти отримали багато цікавої інформації про особливості побуту, сучасний фемінізм у карʼєрному зростанні, етичні норми спілкування, виховання та навчання дітей, риси характеру британців, сімейні цінності, звичаї та традиції тощо.

Представлена під час лекції інформація зацікавила студентів, майбутні перекладачі відчули важливість і перспективність обраної професії.

Кафедра іноземних мов висловлює щиру подяку Інні Флемінг за цікаву лекцію та за нашу співпрацю!