8 березня пройшла цікава лекція від професорки ДПУ, д.ю.н., професорки кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності Ольги Віталіївни Тильчик, яка вразила студентів-магістрів Університету Барселони. Ольга Віталіївна провела лекцію іспанською мовою на актуальну тему, що викликала активний і глибокий інтерес здобувачів.

У своїй лекції вона зосередилася на аналізі особливостей правового регулювання публічного адміністрування у країнах пострадянського простору. Зважаючи на запропонований зміст лекції, запропонувала спробувати сформулювати бачення причин війни, що розв’язала росія на території України, визначити важливі аспекти та наслідки цієї війни для міжнародної спільноти та важливість зупинення країни-терориста.

Лектор почала з питання про ціну, якої вартувала Україні незалежність від колишнього Радянського Союзу. Особливу увагу було приділено факту передачі третього за обсягом ядерного арсеналу від України до росії під гарантії безпеки та цілісності від таких країн як: США, Британія та росії.

Після лекції студенти виразили вдячність за глибокий аналіз проблеми. Вони підкреслили актуальність теми та важливість розуміння подій для майбутньої професійної діяльності в галузі політики та адміністрування.

Державний податковий університет готовий до активної участі у міжнародному освітньому просторі. Такий крок як залучення наших викладачів для проведення лекцій у провідних університетах світу спрямований на посилення академічного співробітництва та взаємного обміну досвідом міжнародного рівня, що обіцяє збагатити освітній процес як в ДПУ так і в університеті-партнері.