24 жовтня професор Болонського університету та практикуючий юрист Фабриціо Фіорі прочитав свою другу гостьову лекцію з міжнародного права для студентів навчально-наукового інституту права ДПУ.

Свою зустріч із аудиторією лектор розпочав з відповідей на питання, які йому надсилали студенти впродовж місяця після першої лекції. Здобувачам вищої освіти сподобався такий формат проведення заняття, адже у слухачів був постійний діалог з лектором.

Тема гостьової лекції була присвячена загальній характеристиці суб’єктів міжнародного права. Зокрема, італійський професор розглянув основні категорії суб’єктів міжнародного права та дослідив питання інституту міжнародної правосуб’єктності.

Студентам дуже подобаються лекції Фабриціо Фіорі, адже вони проходять у цікавій і невимушеній атмосфері, де лектор щиро ділиться своїми знаннями  та професійним досвідом із своїми слухачами!

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі з паном Фабриціо, яка запланована на 27 листопада!