Палати Парламенту Італії, професора Болонського університету Фабріціо Фіорі. 30 травня Фабріціо відвідав Ірпінь та познайомився зі слухачами особисто.

Директор ННІ права Василь Топчій висловив запрошеному лектору слова вдячності за прочитаний курс та вручив подяку від ректора університету Дмитра Серебрянського. Не обійшлось і без подарунків, зарубіжний гість отримав з рук директора символічний подарунок - книгу Петра Щербини «Битва за Ірпінь» в англомовному виданні з особистим автографом автора.

Професор Фіорі відзначив високий рівень підготовки студентів навчально-наукового інституту права та їх зацікавленість у грунтовному вивченні міжнародного права. Пан Фіабріціо пообіцяв студентам та керівництву ННІ права, що ця зустріч не остання, і що він готовий прочитати ще один курс в наступному році.