На запрошення партерів з Університету економіки у м. Бидгош, Державний податковий університет долучився до міжнародної ініціативи, прийнявши участь у конференції "Солідарні з Україною" 29 лютого 2024 року.

Захід був приурочений до підтримки українських студентів і науковців, які перебувають в Польщі під час збройної агресії рф проти України.

З представників ДПУ участь в конференції взяла Смірнова Олександра Миколаївна - проректор з наукової роботи. Олександра Миколаївна активну участь у дискусіях на конференції, де обговорювалися найактуальніші питання, такі як розробка програм для студентів, які покинули Україну, розвиток польсько української академічної співпраці та встановлення міжнародного наукового співробітництва в умовах війни.

Олександра Миколаївна на зустрічі представила Державний податковий університет з презентацією. На виступі розповіла про стан Університету після російської окупації, завдані пошкодження та про виконані роботи й потреби у відновленні.

Ця активна участь в конференції свідчить про зобов'язання Державного податкового університету до підтримки української освіти та науки навіть в умовах глобальних викликів. Цей захід надав вагомого внеску у вирішенні проблем, з якими стикаються українські студенти та вчені за кордоном, а також сприяють зміцненню міжнародних зв'язків у галузі освіти та науки.