Марк Ангель є люксембурзьким соціалістом, членом Європейського парламенту, з 18 січня 2023 року обіймає посаду віце-президента Європейського парламенту. Має ступінь магістра філології (диплом з німецького, французького та англійського перекладу (Віденський університет), а також вивчав економіку туризму (Віденський університет економіки та бізнесу).

Тема інтерактивної сесії: «Let's Demystify Europe! Understanding the Aims and Values ​​of the EU»/"Демістифікуймо Європу! Розуміння цілей та цінностей ЄС", яка є частиною проекту Erasmus+: «Strengthening European Identity and Civic Engagement through Social & Digital Educational Activities," (координується мовною школою Languages.lu / Group Moraru sàrl).

Зустріч відбудеться 30 квітня о 11:30 (за київським часом) на онлайн-платформі Zoom.

Організатором заходу є Пані Клара Морару, директорка мовної школи Languages.lu.

Дедлайн реєстрації до 22 квітня!

Реєстрація для участі на інтерактивній сесії.