На базі Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи 17 квітня о 16.30 відбудеться позачергова гостьова лекція на тему «Legalregulation of the AІ and its application for National Security protection» (Правове врегулювання штучного інтелекту і його застосування для захисту національної безпеки) за участі професора права, Чикагсько-Кентського коледжу права при Іллінойському технологічному інституті (США)  Річарда Ворнера (Richard Warner).

Дослідження професора Ворнера охоплюють питання регулювання конфіденційності в Інтернеті, штучного інтелекту, безпеки та природи свободи та прав людини. Річард Ворнер є лектором другого семінару Європейської економічної комісії ООН «Електронне регулювання: електронна безпека та економіка знань» (Женева, Швейцарія), а також «Про безпеку в Інтернеті та глобальну кіберзлочинність» на запрошення ФБР і Чиказької комісії з боротьби зі злочинністю.

Посилання на зустріч.