Нещодавно відбулася гостьова лекція для студентів навчально-наукового інституту права Державного податкового університету за участю Дмитра Бірюка - керуючого адвоката Biryuk Law Firm PLLC (Нью-Йорк, США); адвоката України, штату Нью-Йорк та Верховного Суду США; член Американської асоціації адвокатів, Асоціації адвокатів штату Нью-Йорк та Асоціації юристів України.

Цього разу пан Дмитро прочитав здобувачам вищої освіти лекцію на тему: «Основи бізнес-права США». Лектор розповів про особливості та правові аспекти ведення бізнесу в Сполучених Штатах Америки.

США є найбільш конкурентоспроможною і технологічно розвиненою країною у світі з високим рівнем життя і рівнем соціальної захищеності.  В цій державі, як зауважив Дмитро Бірюк, створені  найсприятливіші умови для ведення свого бізнесу. Зокрема:

• надійна правова система для захисту бізнесу;
  • доступ до міжнародних ринків;
  • доступ до Amazon, EBay, Etsy, Shopify та інших платформ;
  • конкурентні переваги;
  • отримання, використання та зберігання коштів на рахунках американських банків;
  • перспективи партнерства, інвестування та фінансування.

На думку лектора, найсприятливіші умови для ведення бізнесу в штатах Делавер, Невада і Вайомінг. Тут відсутні податки на прибуток підприємств, найкраще корпоративне право з розвиненими прецедентами, захист менеджерів і міноритарних акціонерів.

Крім переваг, лектор зупинився й на труднощах ведення бізнесу в США. А саме, регіональні відмінності між 50 ринками різних штатів, сильна конкуренція, очікування клієнтами високої якості сервісу, висока вартість страхового бізнесу та загальний судовий процес.

На завершення зустрічі, здобувачі вищої освіти ННІ права взяли активну участь в обговорені теми лекції. Отримавши відповіді на всі свої запитання, студенти подякували лектору за цікаву лекцію.