18 вересня 2024 року в Південній Кореї стартувала 10-та річниця Саміту миру HWPL за участі близько 30 тисяч учасників. До кінця цього місяця пройдуть регіональні саміти миру в різних локаціях у 122 країнах світу, включно з Україною.

Саме тому 23 вересня, Державний податковий університет долучився до регіонального Саміту миру HWPL, адже минулого року, під час проведення Круглого столу щодо політичних ініціатив для поширення культури миру відбулось підписання меморандуму про взаєморозуміння між Державним податковим університетом та HWPL.

Подія від 23 вересня була присвячена темі «Створення всесвітнього співтовариства миру через міжрегіональне співробітництво», відзначила всесвітній рух за мирглобальних лідерів і громадян за останнє десятиліття та була спрямована на пошук майбутніх стратегій щодо глобальної гармонії.

Організація HWPL заявила, що мета річниці – проаналізувати досягнення з 2014 року та обговорити плани на майбутнє. У кожній країні проводяться різноманітні сесії на різних рівнях, щоб зібрати регіональні таланти та створити мережі, необхідні для розробки мирних стратегій, адаптованих до кожного регіону, а також зміцнити регіональні мережі для подолання локальних загроз для миру та активувати колективний потенціал.

До привітань з нагоди 10-ї річниці Саміту миру HWPL долучилася проректор з наукової роботи Державного податкового університету, Олександра Смірнова.

Проректор висловила щирі вітання організаторам та учасникам заходу, наголосивши на важливості миротворчих ініціатив у сучасному світі та побажала всім присутнім натхнення, рішучості та взаємної підтримки у спільній справі зміцнення миру та взаєморозуміння між народами, а також подальшого успіху в реалізації глобальних проектів, спрямованих на освіту миру у вищих навчальних закладах.

Довідково: «Небесна культура, мир у всьому світі та відновлення світла» (HWPL) — міжнародна неурядова організація, зареєстрована при ЕКОСОР ООН, штаб-квартира якої знаходиться в Сеулі, Південна Корея. Завдяки 10-річній міжнародній співпраці заради миру HWPL налічує 500 000 членів у 170 країнах та реалізує миротворчі проєкти через меморандуми про угоду (МОА) або меморандуми про взаєморозуміння (MOU) із 1014 організаціями у 105 країнах, в тому числі з Державним податковим університетом

Державний податковий університет є одним із партнерів у проведенні Тренінгів викладачів «Освіти миру HWPL».

Тренінги проводиться з метою поглиблення знань з навчальної програми уроків миру HWPL, тренування навиків адаптації програми для різних вікових груп здобувачів освіти, а також представлення передового досвіду проведення навчання миру HWPL в Україні. Тренінг має мету об’єднати зусилля представників сфери освіти для розвитку освіти у стані війни відповідно до викликів сьогодення.

Тренінг підготований на основі підручника з освіти миру HWPL для школярів та студентів.

Участь Державного податкового університету в 10-тій річниці Саміту миру HWPL мала на меті зміцнення міжнародного співробітництва та обмін досвідом у сфері миротворчої діяльності. Це важлива можливість для університету розширити свою роль на міжнародній арені, сприяти розвитку освітніх і наукових програм, а також підтримувати діалог між країнами та культурами задля побудови більш мирного та стабільного майбутнього.