Шановні студенти та викладачі, відділ міжнародних зв’язків Державного податкового університету хоче вам нагадати про безкоштовну освітню можливість!

FutureLearn надає можливість безкоштовного доступу до курсів, розроблених провідними міжнародними університетами для студентів, викладачів і співробітників ДПУ.

FutureLearn – глобальна британська освітня платформа з 18 мільйонами слухачів і тисячами онлайн-курсів, що має 40-річний досвід дистанційного навчання та онлайн-освіти.

Відділ міжнародних зв’язків ДПУ заохочує студентів до можливості використання безкоштовних іноземних ресурсів для покращення своїх знань та набуття нових навичок.

Адже зараз платформа FutureLearn надає безкоштовний доступ до своєї програми Campus університетам України, маючи на меті підтримку міжнародної співпраці в рамках Ініціативи побратимства між університетами Великої Британії та України (проект Twinning, який  реалізується Cormack Consultancy Group).

Безкоштовний доступ дозволяє отримати всі переваги платної підписки, включаючи швидке вивчення матеріалів курсу, доступ до іспитів і отримання цифрового сертифіката досягнень після успішного завершення курсу.

У сертифікаті вказуються результати навчання, результати тестування, навчальний заклад та прізвище викладача.

Зараз ДПУ може скористатися програмою FutureLearn Campus, отримуючи:

• Безкоштовний доступ до курсів для студентів незалежно від їхнього місцезнаходження.
  • Бібліотеку, яка налічує приблизно 600+ коротких курсів, основану на матеріалах партнерів, які приєдналися до FutureLearn Campus.
  • Можливість Університету відстежувати кількість приєднаних студентів та їх доступ.
  • Доступ, який гарантується наявністю офіційної університетської електронної пошти.

Ви можете ознайомитись із деякими варіантами курсів від платформи FutureLearn:

Вивчення англійської мови

Можлиість  відкрити для себе нові можливості для роботи та навчання по всьому світу за допомогою низки онлайн-курсів англійської мови, розроблених для покращення ваших навичок говоріння та письма.

Курси бізнес-технологій

Вивчайте можливості бізнес-технологій за допомогою низки онлайн-курсів, програм та дипломів з бізнес-технологій.

Курси кодування та програмування

Навчіться кодувати або розвивайте свої навички програмування онлайн, щоб краще зрозуміти, як створюються та розробляються веб-сайти та додатки.

Вивчення корейської мови

Вивчення корейської мови за допомогою різноманітних гнучких онлайн-курсів, які дозволять вам зосередитися на граматиці, вимові або загальній мовній практиці.

Курси кримінального права

Розпочніть свій шлях у кримінології та кримінальному праві з онлайн-курсу з кримінального права. Розкрийте свій потенціал за допомогою курсів від провідних кримінологів.

Курси з комунікації

Дізнайтеся, як ефективно спілкуватися з іншими як у професійному, так і в особистому сенсі, з нашою добіркою онлайн-курсів з комунікації.

Зверніть увагу! При реєстрації на курс користуйтеся виключно корпоративною електронною адресою (dpu.edu.ua).

Сторінка STU Campus вже активована, і ви можете знайти її за посиланням.

Для отримання додаткової інформації та інструкцій щодо користування ресурсом скористайтеся довідковою сторінкою за цим посиланням.