Державний податковий університет сповіщає студентів та викладачів про чудову новину!

Враховуючи партнерство Державного податкового університету з ініціативним проектом Twinning, який  реалізується Cormack Consultancy Group за підтримки Асоціації університетів Великої Британії та Фонду Президента України з питань освіти, науки і спорту, суть якого полягає у наданні індивідуалізованої підтримки українським ЗВО їхніми британськими університетами-побратимами, ДПУ за допомогою цього проєкту отримав можливість доступу до платформи FutureLearn.

FutureLearn – глобальна британська освітня платформа з 18 мільйонами слухачів і тисячами онлайн-курсів, що має 40-річний досвід дистанційного навчання та онлайн-освіти.

FutureLearn надав можливість співробітникам і студентам Державного податкового університету (ДПУ) безкоштовно записатися на курси, розроблені провідними міжнародними університетами.

Освітня платформа виявила ініціативу підтримки українських університетів, які постраждали від війни, допомагає розвитку партнерських відносин між навчальними закладами світу та сприяє академічному та культурному обміну.

FutureLearn надає університетам в Україні безкоштовний доступ до своєї програми Campus, маючи на меті підтримку міжнародної співпраці в рамках Ініціативи побратимства між університетами Великої Британії та України.

Безкоштовний доступ для українських студентів дозволяє отримати всі переваги платної підписки, включаючи швидке вивчення матеріалів курсу, доступ до іспитів і отримання цифрового сертифіката досягнень після успішного завершення курсу. У сертифікаті вказуються результати навчання, результати тестування, навчальний заклад та прізвище викладача.

Зараз ДПУ може скористатися програмою FutureLearn Campus, отримуючи:

• Безкоштовний доступ до курсів для студентів незалежно від їхнього місцезнаходження.
  • Бібліотеку, яка налічує приблизно 600+ коротких курсів, основану на матеріалах партнерів, які приєдналися до FutureLearn Campus.
  • Можливість Університету відстежувати кількість приєднаних студентів та їх доступ.
  • Доступ, який гарантується наявністю офіційної університетської електронної пошти.

Сторінка STU Campus вже активована, і ви можете знайти її за посиланням.

Для отримання додаткової інформації та інструкцій щодо користування ресурсом скористайтеся довідковою сторінкою за цим посиланням.