Запрошуємо здобувачів вищої освіти ДПУ прослухати курс лекцій з Основ міжнародного права, який стартує вже з 28 жовтня!

У ролі гостьового лектора виступить консультант віце-президента Комісії з питань закордонних справ Палати Парламенту Італії Фабріціо Фіорі.

Автор курсу презентує міжнародне право в різних вимірах:

• як інструмент в руках міжнародних акторів, здатний впоратися зі змінами в міжнародному суспільстві та забезпечити стабільність і передбачуваність міжнародних правовідносин;
  • як спільна мова, корисна для досягнення консенсусу;
  • як ключ до розуміння реальності сучасних міжнародних відносин.

З програмою курсу можна ознайомитись за посиланням.

Курс лекцій з Основ міжнародного права розрахований на цілий рік.

Лекції будуть проходити онлайн кожного четвертого понеділка місяця о 15.00 год.

Робоча мова – англійська

До слова, 28 жовтня та 05 листопада заплановані візити пана Фабріціо до Державного податкового університету! В рамках яких відбудуться зустрічі гостьового лектора з керівництвом університету та здобувачами вищої освіти навчально-наукового інституту права. В ці дні Фабріціо Фіорі прочитає свої лекції очно в аудиторіях ННІ права.

Приєднуйтесь, буде цікаво!

Посилання на лекції