8 лютого 2024 року завідувач кафедри військової підготовки Державного податкового університету Валерій Ярема зустрівся з керуючою справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Тетяною Ярошенко.

Під час зустрічі обговорювалася пріоритетність питання виховання у молодого покоління любові до своєї батьківщини, готовності боронити Україну від російського агресора, наголошувалося на тому, що захист нашої держави насамперед залежить від мотивованості та професійності наших бійців. У межах заходів, спрямованих на досягнення зазначених цілей, та з огляду на дату в історії України, сповнену горя та людських страждань, – 24 лютого 2022 року, між керуючою справами виконавчого комітету Тетяною Ярошенко та завідувачем кафедри була досягнута домовленість про проведення у межах військово-патріотичного виховання для громадян, які навчаються на кафедрі військової підготовки, екскурсії в Історико-краєзнавчому музеї Ірпінської міської ради.