Міністр оборони України О.Ю. Резніков поставив завдання Головній інспекції Міністерства оборони України щодо перевірки готовності військових кафедр  до випуску  офіцерів запасу.

Відповідно до розпорядження Головної інспекції Міністерства оборони України здійснювалась перевірка кафедри військової підготовки ДПУ 6 березня 2023 р. представниками ГІ МО України (головний інспектор контр-адмірал Д.Г. Таран та головний інспектор генерал-майор М.П. Думенко). Вони провели аналіз виконання заходів згідно Календарного плану перевірок та спроможність кафедри випускати майбутніх офіцерів за відповідними військово-обліковими спеціальностями. Під час перевірки також звертали увагу на оновлення навчально-матеріальної бази відповідно до вимог стандартів НАТО.

За результатами перевірки кафедра отримала позитивну оцінку.