23 січня 2024 року представник Державної прикордонної служби України зустрівся з громадянами, які навчаються на кафедрі військової підготовки Державного податкового університету. Він розповів присутнім про особливості служби у військових підрозділах, які захищають північні кордони нашої держави (Київська, Житомирська та Рівненська області), і про прагнення його прикордонного загону залучити до своїх лав якомога більше вмотивованих бійців на контрактній основі.

Контактну інформацію щодо укладання контракту з Державною прикордонною службою України (північний напрямок) ви можете отримати на кафедрі військової підготовки Державного податкового університету: тел. 0937571850; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.