13 лютого 2024 року до ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету завітала делегація стейкхолдерів кафедри митної справи та товарознавства у складі Вадима Жеребця, директора компанії ПТ «Пентада Транс», та Марії Носової, начальника відділу логістики та гарантування компанії.

Під час зустрічі з директором ННІ економічної безпеки та митної справи Валерією Прокопенко й завідувачем кафедри митної справи та товарознавства Артуром Зубрицьким поважні гості обговорили актуальні тенденції та виклики митної справи в умовах повномасштабної війни. Стейкхолдери високо оцінили рівень підготовки випускників кафедри митної справи та товарознавства, які наразі є працівниками ПТ «Пентада Транс», а також окреслили перспективні напрями підготовки майбутніх фахівців на основі потреб ринку праці.

За результатами зустрічі між ННІ економічної безпеки та митної справи ДПУ та ПТ «Пентада Транс» було підписано угоду про співпрацю, спрямовану на вдосконалення підготовки здобувачів освіти з урахуванням рекомендацій експертів приватного сектору економіки, а також створення додаткових можливостей для стажування та працевлаштування випускників кафедри митної справи та товарознавства.