В рамках проєкту «Зимовий Університет» ДПУ. Освітній простір майбутнього бакалавра» 23 лютого 2024 року абітурієнтів та їх батьків гостинно зустрічав ННІ економічної безпеки та митної справи. Програма заходу була максимально орієнтована на майбутніх вступників, їх запити та потреби: учасники мали можливість познайомитися з керівництвом Державного податкового університету, дирекцією ННІ економічної безпеки та митної справи, представниками кафедр навчально-наукового інституту; отримати роз’яснення щодо реєстрації та складання НМТ у 2024 році; поспілкуватися в неформальній обстановці з студентським активом ННІ та довідатися про секрети університетського життя від безпосередніх його учасників.

В рамках активностей, передбачених загальною програмою заходу, від кафедри митної справи та товарознавства з вітальним словом виступив завідувач – Артур Зубрицький, а також відбулася презентація освітніх програм «Товарознавство та експертиза в митній справи» й «Менеджмент митної справи». Митно-товарознавчий інтерактив та майстер-клас з визначення якості товарів, запропоновані кафедрою, дозволили учасникам ближче познайомитися з професією та відчути себе справжнім експертом.

Ми щиро віримо, що змогли зацікавити учасників, передати унікальність і перспективність наших освітніх програм, а отримана інформація допоможе молодим людям ухвалити правильне рішення під час вибору навчального закладу для здобуття вищої освіти.