Починаємо новий навчальний рік з приємних новин!

Іменні стипендії за результатами весняної заліково-екзаменаційної сесії 2023-2024 навчального року призначено відразу двом студенткам кафедри митної справи та товарознавства ННІ економічної безпеки та митної справи!

Так, з урахуванням високих досягнень у навчанні, науковій діяльності, активної участі у житті Університету, Личкун Лізі (група ТЕБ-21-1) призначено стипендію ім. М.С. Грушевського, а Герцун Олександрі (група ТЕБ-22-1) – персональну стипендію Державного податкового університету.

Щиро вітаємо, адже ці стипендії – не лише визнання наполегливості номінантів та постійної роботи над собою, але й стимул для подальшого розвитку. Зичимо дівчатам натхнення, нових здобутків та успіхів на шляху до реалізації своїх мрій! Пишаємося кожною з них!