06 та 14 лютого 2024 року на кафедрі митної справи та товарознавства ННІ економічної безпеки та митної справи в режимі онлайн відбулися публічні захисти кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання за ОП «Менеджмент митної справи» (групи МММ-22-1 та МММз-22-1).

Цьогоріч рівень підготовки здобувачів оцінювала Державна екзаменаційна комісія, до складу якої увійшли: Людмила Дейнеко, завідувач відділу промислової політики ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», д.е.н., професор (голова комісії) та науково-педагогічні працівники кафедри –Олександр Гребельник, д.е.н., професор; Тетяна Микитенко, к.е.н., доцент; Олена Мельник, к.е.н., доцент.

До публічних захистів кваліфікаційних робіт долучилися також представники Державної митної служби та приватного сектору. Зокрема безпосередньо в Державний податковий університет завітали Олексій Лишенко, директор Департаменту митного аудиту та обліку осіб, та його заступник Володимир Пономаренко.

В форматі онлайн на захисті були присутні: Олексій Гащицький (Департамент нетарифного регулювання); Юрій Занік (Відділ з питань запобігання та виявлення корупції); Леонід Муромцев, начальник відділу координації та планування внутрішнього аудиту Департаменту внутрішнього аудиту; Андрій Рубан (Департамент матеріально-технічного забезпечення та управління державним майном); Володимир Касьян, директор Департаменту по роботі з персоналом; Світлана Галько, головний державний інспектор відділу походження товарів управління митно-тарифного регулювання Департаменту контролю та адміністрування митних платежів. Приватний сектор представляли Вадим Жеребець, директор ПТ «Пентада Транс», та Марія Носова, начальник відділу логістики та гарантування цієї компанії, а також Віра Носова, керівник відділу консалтингу компанії «ILOC».
На розгляд екзаменаційної комісії та гостей загалом було представлено 25 робіт, тематика яких охопила широке коло питань, пов’язаних з різними аспектами управління в митній справі. Не зважаючи на цілком зрозуміле хвилювання, здобувачі гідно презентували результати своїх досліджень, змогли дати відповіді на питання членів комісії й гостей заходу та переконливо довели, що заслуговують на присвоєння ступеня магістра.
Колектив кафедри митної справи та товарознавства пишається своїми випускниками та щиро зичить їм професійної реалізації, наполегливості в досягнені поставленої мети й особистісного зростання!