Щиро вітаємо Микиту Левковича, здобувача освіти за ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі» 4-го року навчання (група ТЕБ-20-1, ННІ економічної безпеки та митної справи) з отриманням стипендії Ірпінського міського голови в номінації «Молодий вчений року»!

Урочисте нагородження відбулося на останній у 2023 році сесії Ірпінської міської ради 21.12.2023 р., на якій відзначали героїчних, активних і талановитих мешканців громади.

Науковою роботою Микита займається з першого року навчання в Державному податковому університеті. Постійно бере участь у науково-комунікативних заходах різного рівня, конкурсах наукових робіт, олімпіадах. Юнак є кількаразовим переможцем ІІ-го туру Міжнародних конкурсів студентських наукових робіт. Зокрема з роботою «Митний контроль в контексті європейської інтеграції України» здобув призове місце у 2022 році; з роботою «Організація укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту в контексті стійкого розвитку громади сучасного міста», виконаною на прикладі м. Ірпінь – у 2023 році. Є членом наукового товариства студентів кафедри митної справи та товарознавства.

Пишаємося! Бажаємо не зупинятися й рухатися до нових вершин!