Mizhnarodnyi konkyrs studentskykh robit

За підтримки МОН України вже 5 років поспіль проходить Міжнародний конкурс студентських наукових робіт, засновником і організатором якого є Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського. Мета – інтеграція України в європейський освітньо-науковий простір задля розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів та формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді. На Конкурс подавалися самостійно підготовлені студентами наукові роботи, які є пріоритетними, інноваційними або пошуковими за своїм характером у межах певної спеціальності (напрямом). Текст роботи і супровідні готували конкурсанти національною та англійською мовами.

У 2022 році наукові роботи студентів подавалися на конкурс за 11 спеціальностями: 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)»,       073     «Менеджмент»,    076 «Підприємництво,    торгівля     та    біржова    діяльність»,     101     «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 035 «Філологія», 263 «Цивільна безпека», 274 «Автомобільний транспорт», 275 «Транспортні технології», 051 «Економіка», 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Конкурсна комісія розглянула 437 робіт, що надійшли з 28 країн світу – Англії, Австрії, Албанії, Болгарії, Грузії, Естонії, Іспанії, Ізраїлю, Італії, Індії, Казахстану, Китаю, Литви, Латвії, Марокко, Малайзії, Нідерландів, Німеччини, Пакистану, Польщі, Словенії, Сербії, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Туреччини, Франції, Чехії та України. До заходу долучився 141 заклад вищої освіти

– 73 українських ЗВО та 68 іноземних. Кількість конкурсантів – 641.

Приємно, що переможцями конкурсу стали наші здобувачі вищої освіти ОПП «Товарознавство та експертиза в митній справі».

Dyplom 1              Dyplom 2              Dyplom 3