29 квітня 2024 року на кафедрі митної справи та товарознавства відбулося заключне в поточному навчальному році засідання студентського наукового гуртка «Митник».

Під час засідання підведено підсумки роботи протягом 2023/2024 навчального року. Гуртківці взяли участь у низці наукових заходів, зокрема олімпіадах, конференціях, круглих столах та підготували публікації. Також окреслено перспективні напрямки наукових досліджень на наступний навчальний рік. Професор Олександр Гребельник рекомендував гуртківцям зосередитися на вивченні питань імплементації сучасних інструментів у вітчизняну митну систему.

Захоплююча наукова робота студентів під керівництвом викладачів триватиме! Бажаємо нашим гуртківцям нових звершень та цікавих відкриттів у майбутньому навчальному році!