29 травня 2024 року кафедра митної справи та товарознавства приймала захист звітів з проходження переддипломної практики у здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за ОП «Менеджмент митної справи» 4-го року навчання.

Молоді люди проходили переддипломну практику на базі Енергетичної та Миколаївської митниці Державної митної служби України, управлінь ДПС України, департаменту митної політики Міністерства фінансів України та приватних підприємств, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.

Під час проходження практики студенти успішно закріпили отримані в Університеті знання й навички, поліпшили свої практичні вміння та набули цінного досвіду роботи в реальних умовах. Основною частиною завершального етапу практики була підготовка та презентація звіту перед комісією, де студенти не лише поділилися своїми враженнями, а й продемонстрували високий рівень підготовки як у теоретичному, так і в практичному аспектах.