Неймовірно, але здобувачі групи ТЕБ-20-1 зібралися сьогодні в стінах університету практично в повному складі! З огляду на складний період, на який припали їх студентські роки (а викликів було чимало – карантини, військові дії, блекаути) – це надзвичайна подія. Причина хвилююча, вкрай важлива і відповідальна: 06 червня 2024 року відбулося завершальне випробування на шляху до отримання документів про вищу освіту – атестаційний екзамен. Молоді люди гідно впоралися із екзаменаційними завданнями та переконливо довели поважній комісії, що заслуговують на присвоєння кваліфікації бакалавра з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Вітаємо! І хочемо сказати кожному з них: ми ні на мить не сумніваємося у вас і віримо, що маєте знання, сили і здібності, щоб впоратися із завданнями будь-якого рівня складності!