Для кожного з нас Україна – це безумовна любов; країна, яка посідає особливе місце в наших серцях. Але є речі, події, люди, які змушують нас поглянути на Україну по-новому і ще більше пишатися своєю Батьківщиною, її людьми, здобутками, рекордами… Військові, рятувальники, медики, енергетики, кожен українець і українка – наразі рекордсмени, які на своєму місці роблять все максимально можливе для збереження країни та крок за кроком наближають її до перемоги.

08 листопада 2022 року на кафедрі товарознавства та митної справи відбувся інтерактивний виховний захід «Рекорди України», під час якого студенти змогли пригадати відомі та відкрити для себе нові визначні події та факти, що стосуються сьогодення країни, у якій ми живемо. І, звичайно ж, вкотре переконатися, що наша країна та її люди – неймовірні!