Останню сходинку на шляху до отримання бакалаврського диплома здолали здобувачі освіти за ОПП «Менеджмент митної справи»: 12-13 червня 2024 року відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів академічної групи ММБ-20-1.

Молоді люди професійно (хоч і трішечки хвилюючись) презентували дипломні роботи, присвячені вирішенню актуальних проблем менеджменту митної справи та окресленню перспектив розвитку даної сфери. Представляючи свою роботу і відповідаючи на питання членів екзаменаційної комісії, кожен із здобувачів продемонстрував високий рівень знань, творчий підхід та наполегливість у своїй праці.

Окремо хочемо висловити подяку за постійну підтримку своїх підопічних та наставництво протягом всього навчального процесу викладачам кафедри митної справи та товарознавства, які здійснювали керівництво кваліфікаційними роботами. Адже успішний захист бакалаврських робіт – це, в тому числі, результат і їх кропіткої праці.

Бажаємо випускникам невпинного руху вперед, нових звершень та професійної реалізації! Ви – наша гордість та майбутнє нашої країни!