Участь здобувачів освіти у науково-комунікативних заходах є однією із форм активного навчання, оскільки стимулює розвиток творчих здібностей студентської молоді, активізує пізнавальну діяльність та сприяє формуванню критичного мислення.

В рамках загальноуніверситетських заходів, приурочених до Дня науки в Україні, на кафедрі митної справи та товарознавства 23 травня 2024 року відбувся студентський науково-практичний круглий стіл «Розвиток митної справи України: захист національних інтересів та сприяння реформам».

Загалом учасниками круглого столу стали понад 30 здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти. Молоді науковці представили результати власних досліджень в наступних тематичних напрямах: митна політика країни за умов активізації інтеграційних процесів; розвиток системи митного контролю та оформлення з урахуванням вимог міжнародних стандартів; заходи нетарифного регулювання у забезпеченні митних інтересів держави; удосконалення порядку проведення митних експертиз в Україні як інструменту забезпечення національної безпеки країни; митне оподаткування операцій зовнішньоекономічної діяльності в Україні та вдосконалення системи контролю за сплатою митних платежів; розвиток пост-митного аудиту відповідно до міжнародних стандартів та практики.