Здобувачі вищої освіти кафедри митної справи мали чудову нагоду долучитися до масштабного профорієнтаційного заходу, організованого в рамках співпраці Державного податкового університету з Державною митною службою України. Так, 23 квітня 2024 року в форматі онлайн відбувся круглий стіл «Молодь - майбутнє митної служби на шляху до європейської інтеграції», основна мета якого – формування позитивного іміджу Держмитслужби як роботодавця та підвищення кадрового потенціалу її територіальних органів.
На зустріч із здобувачами освіти завітали представники Департаменту по роботі з персоналом Держмитслужби, Енергетичної, Київської, Координаційно-моніторингової митниці, а також адміністрація ДПУ, відділ профорієнтації та науково-педагогічні працівники. Під час круглого столу була презентована HR-стратегія Державної митної служби України на 2021-2024 роки, стратегічними цілями якої є кадрове оновлення та формування кадрового потенціалу служби; розробка та впровадження моделей компетенцій та профілювання; підвищення ефективності антикорупційних заходів та впровадження нових способів перевірки співробітників; підвищення ефективності через розвиток та навчання персоналу; розбудова корпоративної культури.
Крім того, здобувачі освіти ознайомилися із специфікою роботи Енергетичної, Київської та Координаційно-моніторингової митниці, а також отримали відповіді на питання щодо заробітної плати в Державній митній службі України, можливості поєднання роботи та навчання, проходження практики, наявних вакантних посад та ін.