Студентська олімпіада – це змагання здобувачів освіти у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок з певної навчальної дисципліни чи фаху. Проведення таких заходів дозволяє об’єктивно виявити обдаровану студентську молодь, сприяє реалізації потенціалу студентів, активізує їх навчально-пізнавальну діяльність та мотивує до співпраці студентів і науково-педагогічних працівників, що в цілому забезпечує підвищення якості підготовки фахівців через системне вдосконалення освітнього процесу.

Протягом травня 2024 року на кафедрі митної справи та товарознавства відбулася ціла низка наукових заходів для здобувачів освіти, зокрема науково-педагогічними працівниками організовано та проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з окремих навчальних дисциплін, що закріплені за кафедрою.

Так, 16-17 травня 2024 відбувся І етап Олімпіади з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» серед здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти першого року навчання всіх ННІ та факультетів ДПУ.

20 травня 2024 р. проведено І етап Олімпіади з навчальної дисципліни «Товарна номенклатура ЗЕД» серед здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ННІ економічної безпеки та митної справи, а також факультету податкової справи, обліку та аудиту.

31 травня 2024 року для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за ОПП «Товарознавство та експертиза в митній справі» спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» відбувся І етап Олімпіади з навчальної дисципліни «Хімія (Хімія для митників)».

Колектив кафедри митної справи та товарознавства висловлює щирі вітання переможцям, бажає не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою нові амбітні цілі і обов’язково їх досягати!