Однією із складових методичної роботи науково-педагогічних працівників є відкриті заняття, проведення яких здійснюється з метою розповсюдження та узагальнення передового досвіду, використання інноваційних методичних практик навчання; демонстрації методики проведення занять, сучасних технологій та активних методів навчання, засобів та прийомів для досягнення цілей заняття; контролю за якістю навчальних занять; надання методичної допомоги науково-педагогічним працівникам.

04 жовтня 2024 року на кафедрі митної справи та товарознавства відбулося відкрите показове семінарське заняття з використанням інтерактивного методу навчання “Модерація” к.е.н., доцента кафедри митної справи та товарознавства Держак Наталії Олександрівни з навчальної дисципліни «Комунікативний менеджмент» на тему «Інформаційні засоби взаємодії у внутрішньому та зовнішньому середовищі організації».

Відповідно до Положення про планування, проведення та оцінювання відкритих занять в Державному податковому університеті, на засіданні кафедри митної справи та товарознавства проаналізовано проведені відкриті заняття, висвітлено їх сильні та слабкі сторони, підведено підсумки. Результати обговорення відображено у відповідному протоколі засідання кафедри.