23 вересня 2024 року на кафедрі митної справи та товарознавства відбулося перше організаційне засідання студентського наукового гуртка «Митник». Молоді науковці разом з наставниками розпочали роботу з продуктивної зустрічі, під час якої обговорили та затвердили основні напрями діяльності гуртка «Митник» на 2024/2025 навчальний рік. Відповідно до порядку денного, на засіданні були презентовані можливості для участі здобувачів освіти у наукових регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, грантах, конференціях протягом 2024-2025 навчального року. Крім того, колектив привітав нових учасників гуртка, які від початку навчального року виявили бажання долучитися до його роботи.

Що далі? Під керівництвом досвідчених наставників з числа науково-педагогічних працівників кафедри митної справи та товарознавства учасники гуртка матимуть можливість взяти участь у науково-комунікативних заходах різного рівня, що сприятиме розвитку професійних знань та навичок студентської молоді у сфері митної справи.

Запрошуємо здобувачів освіти кафедри митної справи та товарознавства, а також усіх, хто цікавиться питаннями митної справи, приєднуватися до гуртка «Митник» задля активної участі у наукових проєктах, а також професійного та особистісного зростання!