13 вересня 2024 року на кафедрі митної справи та товарознавства ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету в дистанційному режимі відбулася робоча зустріч зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання (група МММз-23-1), які навчаються за спеціальністю 073 «Менеджмент» освітньо-професійної програми «Менеджмент митної справи». Основна мета зустрічі – вирішення організаційних питань та інструктаж перед початком переддипломної практики здобувачів освіти.

Ознайомили здобувачів з основними документами та провели інструктаж – д.е.н., професор, професор кафедри митної справи та товарознавства Олександр ГРЕБЕЛЬНИК, провідні фахівці ДПУ – завідувач відділу профорієнтації, практики та кар’єрного розвитку Валентина ТАРНАВСЬКА, в.о. начальника відділу безпеки, охорони праці та цивільного захисту Ігор ЧАБАН, керівники практики від Університету – доктор філософії (PhD) з економіки, доцент кафедри митної справи та товарознавства Вадим БОРСА та провідний фахівець навчальної лабораторії митного контролю та безпеки, товарознавчої експертизи ННІ економічної безпеки та митної справи ДПУ Олександр ХОРУНЖЕНКО.

Після виконання здобувачами програми переддипломної практики у встановлені терміни на кафедрі митної справи та товарознавства відбудеться захист звітів, підготовлених здобувачами.