14-15 березня 2024 року в ДПУ відбулася ІV Всеукраїнська учнівська онлайн-олімпіада «Хімія продовольчих та непродовольчих товарів», організована і проведена кафедрою митної справи та товарознавства ННІ економічної безпеки та митної справи.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулися Валерія Прокопенко – директор ННІ економічної безпеки та митної справи, д.е.н., професор, та Артур Зубрицький – завідувач кафедри митної справи та товарознавства, к.е.н., які побажали молодим людям продемонструвати високий рівень підготовки, бути натхненними й мотивованими, ніколи не зупинятися в своєму творчому та інтелектуальному розвитку.

Участь в олімпіаді, яка стала вже традиційним щорічним заходом для кафедри митної справи та товарознавства, цього разу взяли понад 100 представників навчальних закладів з 15 областей України. Виконання завдань відбувалося на порталі дистанційної освіти Державного податкового університету. Хвилювання, наполеглива праця та запекла боротьба – і кращі з кращих вибороли найпочесніший титул – переможець!

Щиро вітаємо талановиту молодь і з нетерпінням чекаємо на наступних заходах!