Випускний – це завжди неймовірна суміш почуттів як для здобувачів освіти, так і для викладачів. З одного боку, тут радість й гордість за досягнення, адже роки наполегливої праці нарешті приносять заслужену винагороду – диплом. Водночас, це момент прощання з навчальним закладом, однокурсниками й викладачами, з якими було розділено безліч важливих, радісних, відповідальних, іноді сумних, але точно незабутніх миттєвостей.

Це момент, в якому гостро відчувається натхнення й хвилювання перед новими викликами та можливостями, а також легка тривога перед невідомим майбутнім. Але саме цей мікс емоцій створює таку особливу й незабутню атмосферу випускного вечору.

25 червня 2024 року кафедра митної справи та товарознавства з гордістю вітала випускників освітніх програм «Менеджмент митної справи» й «Товарознавство та експертиза в митній справі», які успішно завершили навчання та здобули дипломи бакалавра.

Бажаємо, щоб цей день залишився у ваших серцях світлим спогадом, а попереду нехай очікують тільки найкращі пригоди та звершення! Ми впевнені, що здобуті в стінах університету знання стануть надійною основою для вашого професійного зростання та розвитку. Бажаємо вам успіхів, нових звершень та натхнення на шляху до кар’єрних висот! Нехай на вашому життєвому шляху зустрічаються лише щирі, вірні та надійні супутники, а ви самі завжди будете світлом на шляху інших людей!