16 листопада 2023 року, старший викладач кафедри митної справи та товарознавства Борса Вадим Вікторович провів відкрите семінарське заняття з навчальної дисципліни «Інститут Авторизованого Економічного Оператора» на тему «Процес авторизації учасника міжнародного ланцюга постачання на відповідність статусу АЕО».

На занятті були опрацьовані наступні питання: критерії надання статусу АЕО; підготовка до подання заявки на отримання статусу АЕО; умови та вимоги митниці до АЕО, що дозволило аудиторії детально розібратися з процесом авторизації учасника міжнародного ланцюга постачання на відповідність статусу АЕО.

Слід відмітити, заняття проведено на належному науковому, методичному та організаційному рівні. Викладач продемонстрував професійне володіння матеріалом, постійно тримав контакт з аудиторією, залучав здобувачів освіти до дискусії. Студенти виявили високий рівень підготовки та активно включалися в роботу під час семінарського заняття.