Співпраця зі стейкхолдерами є важливою передумовою розвитку та удосконалення освітніх програм підготовки здобувачів вищої освіти. Публічне обговорення у комунікації з роботодавцями та іншими зацікавленими сторонами дозволяє об’єктивно оцінити конкурентні переваги й недоліки програми та напрацювати пропозиції щодо її модернізації з метою посилення професійних компетентностей і досягнення програмних результатів навчання.

15 лютого 2024 року відбулося розширене засідання кафедри митної справи та товарознавства. Подія зібрала представників роботодавців, викладачів та здобувачів освіти для обговорення освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Менеджмент митної справи» спеціальності 073 «Менеджмент».

До заходу долучилося широке коло учасників, зокрема:

• Безус Павло, к.е.н, доцент, завідувач кафедри менеджменту та міжнародних економічних відносин Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського;
  • Бережнюк Іван, к.е.н., начальник митного поста «Ліски» Київської митниці;
  • Жеребець Вадим, директор компанії ПТ «Пентада Транс»;
  • Носова Марія, начальник відділу логістики та гарантування ПТ «Пентада Транс»; випускниця ДПУ;
  • Паращук Дмитро, співробітник ПТ «Пентада Транс»; випускник ДПУ;
  • Носова Віра, керівник відділу консалтингу компанії «ILOC»;
  • Мельник Аліна, мама абітурієнта;
  • Монастирський Володимир. батько абітурієнта;
  • Монастирський Олег, брат абітурієнта;
  • Трєтіхлєб Богдана, здобувачка освіти 4-го року навчання групи ММБ-20-1;
  • Ручка Євгеній, здобувач 3-го року навчання групи ММБ-21-1.

Після детального ознайомлення з бакалаврською освітньо-професійною програмою «Менеджмент митної справи» учасники зустрічі висловили загальне враження від програми, дали оцінку її конкурентних переваг на ринку освітніх послуг, а також озвучили зауваження та пропозиції щодо її вдосконалення, які обов’язково будуть враховані групою забезпечення при розробці нової редакції документа.