Для Держмитслужби випускники Державного податкового університету – це потенційні співробітники: амбітні, креативні та енергійні, здатні адаптуватися до динамічного середовища та викликів сучасності.

23 травня 2024 року в рамках співпраці з вітчизняними вищими навчальними закладами відбулася офіційна зустріч «Промодень у Державній митній службі України», організована задля популяризації діяльності Держмитслужби та більш детального ознайомлення студентської молоді з особливостями професійної діяльності митників. До заходу долучилися здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які в червні поточного року завершують своє навчання за освітніми програмами «Товарознавство та експертиза в митній справі» й «Менеджмент митної справи» на кафедрі митної справи та товарознавства ДПУ.

Основна ідея зустрічі – познайомити студентів з ключовими робочими аспектами професійної діяльності митника, підкреслити необхідність отримання вищої освіти за пріоритетними для цієї сфери спеціальностями, зацікавити та вмотивувати їх до працевлаштування в митних органах у найближчому майбутньому.

Здобувачі вищої освіти мали унікальну можливість особисто поспілкуватися з керівниками структурних підрозділів та провідними фахівцями департаментів Держмитслужби, які ознайомили учасників заходу з основними напрямами своєї роботи та власним прикладом, демонструючи високий рівень професіоналізму у своїх доповідях та презентаційних матеріалах, мотивували майбутніх випускників долучатися до колективу Держмитслужби.

Надзвичайно приємно було отримати схвальні відгуки керівника одного з департаментів про високий рівень професійної підготовки здобувача кафедри митної справи та товарознавства – Левковича Микити, який наразі проходить практику в Держмитслужбі. Такий відгук – підтвердження актуальності освітніх програм, професійності науково-педагогічного колективу та правильності обраного вектора розвитку кафедри.

Висловлюємо щиру вдячність Державній митній службі за чудову організацію, цікаву програму та надзвичайно теплий прийом! І звичайно, сподіваємося на наступні зустрічі, адже подібні заходи сприяють розбудові міцних зв’язків та розвитку співпраці між Держмитслужбою й закладами вищої освіти.