В період з 10 березня по 10 травня 2024 року тривав прийом робіт на V Всеукраїнський конкурс екологічних проєктів серед учнівської та студентської молоді, ініціатором та організатором якого виступила кафедра митної справи та товарознавства ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету. Підведення підсумків і оголошення результатів конкурсу відбулося 17 травня 2024 року.

Загалом на конкурс надійшло понад 100 робіт від 154 учасників з різних регіонів України: Київщини, Закарпаття, Миколаївщини, Черкащини, Полтавщини, Харківщини, Донеччини, Дніпропетровщини.

Компетентним журі, до складу якого долучилися здобувачі освіти кафедри митної справи та товарознавства, визначено переможців за номінаціями: «ЕКО-проєкт: від ідеї до реалізації»; «ЕКО-відео»; «Пластикові відходи: друге життя»; «ЕКО-плакати»; «ЕКО-публікації»; «ЕКО-фотопроєкт».

Під час оголошення результатів з вітальним словом до учасників звернувся завідувач кафедри митної справи та товарознавства, к.е.н. Артур ЗУБРИЦЬКИЙ, який відзначив високий рівень робіт, представлених на конкурс, побажав учасникам не зупинятися й завжди досягати своїх амбітних цілей та запросив доєднатися до родини Державного податкового університету вже в якості здобувачів освіти!

Ознайомитися з кращими роботами та результатами конкурсу можна за посиланням.