Підведенням підсумків проходження навчальної практики завершився 2023-2024 навчальний рік для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за ОПП «Менеджмент митної справи» (група ММБ-21-1) й «Товарознавство та експертиза в митній справі» (група ТЕБ-21-1) третього року навчання. Після трьох тижнів наполегливої праці та здобуття цінного практичного досвіду студенти протягом 12-13 червня 2024 року представили свої звіти на розгляд комісій.

Здобувачі освіти проходили навчальну практику в органах Державної митної служби (Вінницька, Волинська, Дніпровська, Київська, Кропивницька, Тернопільська, Чернігівська, Енергетична митниця, а також Спеціалізована лабораторія з питань експертизи та досліджень Держмитслужби), Державної податкової служби, на підприємствах, що провадять зовнішньоекономічну діяльність, та в навчальній лабораторії митного контролю та безпеки, товарознавчої експертизи ДПУ. Практична підготовка є невід’ємною складовою освітнього процесу в Державному податковому університет, яка дозволяє студентам застосувати отримані в аудиторіях теоретичні знання на практиці, здобути новий досвід, розширити коло спілкування, а також зануритися в справжній робочий процес обраної сфери професійної діяльності.

Щиро вітаємо всіх здобувачів з успішним захистом звітів та завершенням навчального року! До зустрічі у вересні!