Втиснути наукову доповідь на підсумковому засіданні міжнародного конкурсу в насичений графік між атестаційним екзаменом, офлайн-тренінгом з професійного розвитку та вимкненням електроенергії – це така собі задача із зірочкою! Але немає нічого неможливого, коли працює команда.

06 червня 2024 року здобувачки ННІ економічної безпеки та митної справи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі» Личкун Ліза (ТЕБ-21-1) та Черевична Анастасія (ТЕБ-20-1) взяли участь в підсумковій науково-практичній конференції Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент», яка проходила на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Дівчата презентували конкурсну роботу «Удосконалення механізму інформування споживачів про склад тютюнових виробів» (науковий керівник – доцент кафедри митної справи та товарознавства Тетяна Чорна), яка здобула високу оцінку членів журі та у підсумку відзначена дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо з перемогою і щиро віримо, що це далеко не остання вершина, підкорена нашими талановитими здобувачами!