19.10.2022 р. старшим викладачем кафедри митної справи та товарознавства Борсою В. В. було проведено відкрите семінарське заняття для здобувачів першого (бакалаврського) рівня  вищої освіти (денної форми навчання) галузь знань 07 «Управління і адміністрування» Спеціальність 071 "Облік і оподаткування" Освітня програма "Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика" група ОББ-20-2 з навчальної дисципліни «Митна справа» на тему: «Всесвітня організація інтелектуальної власності в системі захисту прав інтелектуальної власності в усьому світі».

Як було відмічено колегами по кафедрі, дане відкрите заняття проведене на високому науково-методичному рівні із застосуванням необхідних технічних засобів навчання. До проведення заняття були долучені майже всі студенти групи (презентація, відповіді на ключові питання вікторини, дискусія по важливішим питанням розвитку інтелектуальної власності та способів захисту, в тому числі і на митному кордоні). Мета семінарського заняття досягнута.