Зовсім інші теми хотілося б обговорювати зі студентською молоддю на початку навчального року. Проте об’єктивна реальність диктує свої правила.

На сьогодні Україна є однією з країн з найбільшим забрудненням території мінами та вибухонебезпечними залишками війни у світі. Відповідно, перед кожним з нас постає питання: «Що я маю робити, щоб зберегти своє життя та здоров’я?». Відповідь лише одна – змінити свою свідомість та поведінку, отримавши нові знання і навички. Саме це і стало основною метою тематичного виховного заходу «Попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів», організованого на кафедрі митної справи та товарознавства.

Маємо надію, що молодим людям не прийдеться використовувати отримані знання на практиці, проте якщо вони все-таки зустрінуться з небезпекою, то матимуть правильний алгоритм дій, дотримання якого допоможе зберегти життя і здоров’я. Адже попереджений – значить озброєний!