OPP 076

Підготовку бакалаврів за ОПП "Товарознавство та експертиза в митній справі" спеціальності «076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здійснює потужний викладацький склад кафедри митної справи та товарознавства  Навчально-наукового інститут економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету!

Бакалаврська програма є унікальною, оскільки забезпечує набуття професійних компетентностей з підприємництва, торгівлі, біржової діяльності, товарознавства, експертизи товарів та митної справи для практичної реалізації митної політики, запобігання порушення митних правил і контрабанди при оформленні імпорту та експорту продукції різного походження, а також удосконалення митного регулювання зовнішньоекономічної діяльності та забезпечення своєчасного внесення в бюджет митних платежів.

ОПП «Товарознавство та експертиза в митній справі» стане для Вас потужним стартовим майданчиком для здобуття освіти та успішного кар’єрного зростання. Адже потреба в таких фахівцях є постійною як на національному рівні, так і на міжнародному ринку. Наші випускники – свого роду, унікальні посередники між виробниками і споживачами товарів, які можуть реалізувати свої професійні знання також в митній справі, маркетинговій, комерційній та біржовій діяльності.

Здобуті теоретичні знання та сформовані практичні навички дозволять започаткувати власну справу, надавати торговельно-посередницькі послуги, стати суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності.

Безперечні ПЛЮСИ професії – ГІДНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА та НАЙШИРШИЙ СПЕКТР подальшого ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ, зокрема:

• митний брокер;
  • експерт із зовнішньо-економічних питань;
  • експерт з державних закупівель;
  • експерт-товарознавець;
  • інспектор митниці;
  • торговий дилер;
  • інспектор контролю якості продукції;
  • комівояжер;
  • оцінювач;
  • аукціоніст;
  • державний інспектор з ринкового нагляду;
  • інспектор державний з якості товару та торгівлі;
  • керівники підприємств (установ і організацій);
  • фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку;
  • агент з передачі вантажів на прикордонних станціях тощо.

Отже, якщо ви мрієте стати справжнім професіоналом своєї справи та досягти успіху – не вагайтесь! Приєднуйтеся до родини Податкового!

Ми надамо вам можливість отримати якісні знання та уміння, притаманні фахівцю з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Молодь має бути там, де успіх!

Хочете бути успішними? Навчайтесь у нас!

Маєш питання? Пиши/телефонуй! Проконсультуємо!  093-497-01-01 (Viber, Telegram)!

Сторінка в ФБ:  http://surl.li/bylms

Консультаційний центр з питань прийому:

Приймальна комісія: